MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Milenky

08. 02 2018 13:24 | www.markiza.sk
Milenky
Milenky Foto: TV Markíza

Štyri ženy. Štyri tváre lásky.

Niekoho stretnete, bláznivo sa zamilujete, cítite sa maximálne šťastne. Zároveň však viete, že váš vyvolený je ženatý a celé sa to nemalo radšej vôbec stať.

Nový romantický seriál ukazuje životy štyroch priateliek - právnička, lekárka, realitná maklérka a žena v domácnosti - vo veku medzi 30 - 40 rokov, ktoré sú plné protikladov. Každá z nich hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom, ktorou prechádzajú spoločne a sú si navzájom veľkou oporou. Seriál je plný dramatických zvratov, napätia (niekedy až s prvkami krimi), ale aj vtipných situácií a láskavého humoru.

Seriál prináša zaujímavé dramatické spracovanie výrazných ženských tém ako nevera, tehotenstvo, alebo smrť milovaného človeka, otvorenú komunikáciu o mužsko ženských vzťahoch, ktorá je zaujímavá tak pre mužov ako pre ženy.

Nový seriál Milenky je slovenskou adaptáciou úspešného britského formátu Mistresses z knižnice BBC Worldwide, ktoré lokálne verzie vznikli tiež v USA a Rusku. Diváci sa môžu tešiť na špičkové obsadenie v kvalitne napísaných príbehoch plných naozaj zamotaných a prekvapivých vzťahov a situácií. To všetko je prispôsobené slovenskému prostrediu tak, aby sa diváci širokého spektra cieľových skupín mohli ľahko identifikovať s jednotlivými postavami.

Kvalitná predloha dáva možnosť vyniknúť slovenským hercom a herečkám v dobre napísaných príbehoch. Originálny námet prenášame na náš slovenský trh tak, aby sa s ním dokázali emotívne i obsahovo stotožniť naši diváci. Pri prevahe „mužských“ tém na tomto trhu je seriál výrazným oživením aktuálnej televíznej ponuky.

Producentka: Adriana Kronerová

Režisér: Jakub Kroner

Hrajú: Tatiana Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Antónia Lišková a ďalší

Komentáre (0)